شرکت سیمان تجارت مهریز با ظرفیت 4000 تن در روز و با مدیریت بانک تجارت در 55 کیلومتری جنوب شرقی شهرستان یزد واقع شده است که علاوه بر تامین سیمان منطقه زمینه اشتغال زایی حدود 350 نفر به صورت مستقیم و 5000 نفر به صورت غیر مستقیم فراهم نموده است.تکنولوژی به کار رفته در این کارخانه در کنار ذخایر معدنی مناسب به همراه نیروهای متعهد و متخصص این امکان را ایجاد کرده تا انواع مختلف سیمان را مطابق با استاندارد ملی ایران و استانداردهای روز دنیا تولید نمود.

شرکت سیمان تجارت مهریز با ظرفیت 4000 تن در روز و با مدیریت بانک تجارت در 55 کیلومتری جنوب شرقی شهرستان یزد واقع شده است که علاوه بر تامین سیمان منطقه زمینه اشتغال زایی حدود 350 نفر به صورت مستقیم و 5000 نفر به صورت غیر مستقیم فراهم نموده است.

در حال حاضر با توجه به نیاز بازار و در راستای جلب رضایتمندی مشتریان تولیدات این کارخانه عمدتا شامل سیمان های زیر است:
سیمان پرتلند تیپ 325-1
سیمان پرتلند تیپ 425-1
سیمان پرتلند تیپ 2
سیمان پرتلند تیپ 5

صادرات سیمان به کشورهای همسایه به خصوص کشور عراق در کنار ارسال کلینکرهای تولیدی به کارخانجات سیمان کشور از دیگر فعالیت های شرکت بوده که در طی سال های گذشته انجام گردیده و امروز نیز ادامه دارد.

ماموریت

ماموریت ما ، تحقیق ، توسعه و تولید بهترین محصولات برای ارتقای کیفیت زندگی آحاد جامعه ایرانی است و در این راه اینها را چنان دور می بینیم که هرگز آرام نمی گیریم و این ماموریت را با تمام توان خود به شکلی پیوسته انجام خواهیم داد.

چشـــم انداز

جذب و تربیت و آموزش بهترین نیروهای انسانی و ایجاد انگیزه در کارکنان و توسعه و بهبود مداوم و تحقیقات دامنه دار در زمینه تولید سیمان و توسعه روابط علمی ، فنی با مراکز مهم تحقیقاتی در جهان. اشاعه فرهنگ کار گروهی در سازمان

ارزش ها

کیفیت و مسئولیت پذیری. قابلیت انعطاف داشته باشیم. و به صورتی شناور از همه اطلاعات درون سازمانی استفاده کنیم و از جریان آزاد اطلاعات حمایت کنیم، حیطه تفکرات خود را از حصار مرزبندی های واحدی توسعه دهیم.

ISO 9001:2008
ISO 14001:2004
ISO 45001